Light PRO įkūrėja Asta Remeikienė

Labas,

Esu apšvietimo dizainerė baigusi Šviesos Technikos magistrą Kauno Technologijos Universitete. Karjerą pradėjusi iškart po studijų ir iki šiol mėgaujuosi kiekvienu projektu. Mano kelias į apšvietimo dizainą buvo neįprastas. Atrodo, kad pati specialybė pasirinko mane. Kaip tai įvyko?

Turėjau kūrybinę gyslelę nuo mažų dienų. Daug piešiau, karpiau ir kūriau. Įstojusi į elektros inžinerijos studijas elektrotechnikos fakultete ir renkantis papildomai pasirenkamus dalykus atsidūriau profesoriaus S. Masioko paskaitose apie šviesą. Buvau itin jomis sužavėta dėl dėstymo profesionalumo, ypatingo požiūrio į studentą ir žinoma, šviesos mokslo reikšmingumo. Magistrantūroje jau užtikrintai stojau į „Šviesos Technikos” kursą. Ir taip buvo nulemtas mano karjeros kelias.

Vėliau, pabaigus mokslus ir dirbdama skirtingose apšvietimo kompanijose įgyjau įvairiapusiškos patirties. Tačiau visada norėjau daug ką daryti geriau – ypač skirti daugiau dėmesio projektams ir užsakovui. Taip gimė vardas Light PRO.

Mano tikslas

„ … yra kurti unikalius ir funkcionalius apšvietimo projektus, atspindinčius klientų norus ir kuriančius patogią bei malonią aplinką.

Daugiau nei apšvietimo skaičiavimas

Light PRO

Daugiau nei apšvietimo skaičiavimas

Aš tikiu, kad šioje srityje svarbus ne tik apšvietimo dizainas, bet ir jo sąveika su interjeru. Todėl nuolat tobulinu savo žinias interjero kūrybos kursuose ir mokymuose.

Manau, tai mane išskiria iš kitų apšvietimo dizainerių. Aš laisvai galiu kurti išskirtinai vientisą, estetiškai patrauklų ir funkcionalų dizainą, kuriame šviesa ir interjeras puikiai sąveikauja tarpusavyje.

Atsiliepimai

Mokymai ir pranešimai

2023 m.
Dalyvavau kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Šviesa kaip architekto įrankis: sprendimai, kontekstas ir galimybės“, bei „Bendruomenės mieste: samprata, formos ir urbanistinės prielaidos“. Lektoriai LEDDEX, dr. Dalia Čiupailaitė-Višnevska.

2021 m.
Mokiausi teoriniuose ir praktiniuose kursuose „Interjero projektavimo pagrindai, taikant Autocad ir corel draw programas (160 ak. val.). Lektorė G. Šutienė, D. Bertonavičiūtė „Kauno švietimo inovacijų centras“.

2020 m.
Mokiausi teoriniuose ir praktiniuose mokymuose „Interjero dizainerio profesija“ (10 mėnesių 160 ak. val.). Contend Maskva

2016 m.
Gilinau žinias teoriniuose ir praktiniuose mokymuose „Mano svajonių interjeras“ (160 ak. val.). Lektorė Danguolė Pilkauskienė „Vilniaus dizaino mokymo centras“.

2012 m.
Lankiausi didžiausioje Europos apšvietimo parodoje „Light+building“ (Vokietija).

2010 m.
Lankiausi didžiausioje Europos apšvietimo parodoje „Light+building“ (Vokietija).

2008 m.
Lankiausi didžiausioje Europos apšvietimo parodoje „Light+building“ (Vokietija).

Gilinau žinias teoriniuose ir praktiniuose mokymuose pas šviestuvų gamintojus iGuzzini, Italija.

2005 m.
Mokiausi teoriniuose ir praktiniuose mokymuose „Interjero ir baldų dizainas“ (160 ak. val.). Lektorė Danguolė Pilkauskienė „Vilniaus dizaino mokymo centras“

2024 m.
Skaitytas pranešimas „Apšvietimo projektavimas Jūsų namams: šviestuvų naujienos ir tendencijos 2024“ parodoje BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2024, RESTA 

Dalyvavau Interjero dizianerių erdvėje parodoje BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2024.

Dalyvavau Interjero konsultacijų dienose UNIDECO.

2023 m.
Skaičiau pranešimą „Apšvietimo projektavimo subtilybės ir naujausios šviestuvų tendencijos 2023“ parodoje NAMŲ PASAULIS, Kaune (Žalgirio arena).

Dalyvavau ir skaičiau pranešimą UNIDECO apšvietimo ir interjero dizainerių konsultacijų dienose.

2022 m.
TV laidoje „Veranda“ (LRT) rodytas mano kurtas namų interjeras ir apšvietimas.

Skaičiau pranešimą „Light PRO apšvietimo dizaino seminarai ir kūrybinės dirbtuvės“ DIZAINO SAVAITĖ’22, Klaipėdoje.

Skaitytas pranešimas „Vidaus ir lauko apšvietimo tendencijos 2022“ parodoje NAMŲ PASAULIS, Kaune (Žalgirio arena).

Skaitytas pranešimas „Vidaus ir lauko apšvietimas“ Unideco Vilnius.

2020 m.
Dalyvavau TV3 laidoje „5 žvaigždučių būstas“. Tema – Kalėdinis lauko apšvietimas.

2019 m.
Skaičiau pranešimą apšvietimo konsultacijose, parodoje „Būsto mugė“ Vilnius

Viena Stipriausių Lietuvoje

Stipriausi Lietuvoje 2022

Stipriausi Lietuvoje 2022

Didžiuojuosi po 7 metų darbo gautu pripažinimu ir įvertinimu.

Apšvietimo darbų portfolio

Man rezonuoja

Kontaktai

Susisiekite

Tinkamas apšvietimas yra reikalingas visoms patalpoms, kuriose norisi kokybiškai leisti laiką, dirbti ar pramogauti.

Apšvietimo projektavimas padeda ne tik sukurti jaukią erdvę, išskirtinį dizainą, bet ir sutaupyti. Tai ilgalaikė investicija, kuria džiaugsitės ilgus metus.

Susisiekite dabar telefonu +370 656 48668 arba užpildykite formą ir aptarsime jūsų projektą.

Užklausos forma