Apšvietimo projektavimo paslaugos

Projektai gali būti labai įvairūs: nuo idėjinių koliažo principu iki pilnų darbo projektų su apšvietimo skaičiavimais bei šviestuvų techninėmis charakteristikomis.

Apšvietimo projektavimas

Trumpai

Apšvietimo dizaino projektai vidaus ir lauko erdvėms. Susitikimas su užsakovu objekte arba bendradarbiavimas virtualiai. Projektai galimi idėjiniai / moodboardai bei techniniai/darbo.

Apšvietimo ir elektros projektavimas

Trumpai

Apšvietimo ir elektros projektai – vidaus ir lauko erdvėms. Susitikimas su užsakovu objekte arba bendradarbiavimas virtualiai. Šiuo projektu ruošiami detalūs ir išsamūs brėžiniai darbui.

Komerciniai apšvietimo projektai

Trumpai

Komercinių objektų apšvietos skaičiavimas – tai pagalba elektros projektuotojams, architektams, dizaineriams ir projektų vystytojams. Šių skaičiavimų esmė – užtikrinti reikiamą apšvietimo lygį konkrečiose patalpose pagal apibrėžtas Lietuvos higienos normas. Skaičiavimuose ne tik siekiama užtikrinti reikiamą apšvietos lygį, bet ir tolygumą, skaičiuojamas akinimo koeficientas, vertinama šviesos tarša ir t.t. Šiuose skaičiavimuose derinami naujausi apšvietimo dizaino sprendiniai, šviestuvai bei šviesotechninės žinios.

Autorinė priežiūra

Trumpai

Su autorine priežiūra išvengsite nesklandumų statybų metu dėl atsitiktinumo ar žmogiškos klaidos. Kad galutinis rezultatas atitiktų apšvietimo dizaino projekto sprendinius bei jūsų lūkesčius, o darbai būtų atlikti teisingai.

Konsultacija apšvietimo klausimais

Objekte

Apima objekto apžiūrą, esamos situacijos ir darbų įvertinimą bei vietoje pateikiamus sprendinius.

Parduotuvėje

Profesionalūs patarimai šviestuvų, jungiklių ir kištukinių lizdų parinkimo klausimais būnant parduotuvėje.

Virtualiai

Iškilusių klausimų sprendimas apie bet kokį objektą online jums patogiu metu. Pateikiamos profesionalios rekomendacijos.

Klausimas dizaineriui

Gaukite apšvietimo dizainerio patarimą vienam svarbiam klausimui per per 24 val. elektroniniu paštu.

Apšvietimo dizainerė

Asta

SUSIPAŽINKIME

Aš vardu Asta,

Esu profesionali apšvietimo dizainerė. Susidomėjau šia sritimi dar universitete ir iki šiol mėgaujuosi kiekvienu projektu. Aš tikra to žodžio prasme – gyvenu savo projektais ir jų sprendiniais. Jie mane įkvepia kurti ir ieškoti naujų idėjų.

Labai džiugu, kad mano aistra darbui ir profesionalumas jau yra įvertintas „Stipriausių Lietuvoje“ apdovanojimu.