Pranešimai

UNIDECO konsultacijų dienos

Seminaras

UNIDECO konsultacijų dienos

UNIDECO apdailos namų organizuojamose interjero ir apšvietimo dizainerių konsultacijų dienose, dalijausi patirtimi ir žiniomis su naujakuriais, kurie įsirenginėja namus ar dar tik planuoja juos įsigyti/statyti. Apžvelgėme naujausias apšvietimo tendencijas ir naudingus patarimus, kurie padės sukurti jaukų ir originalų namų interjerą, pasitelkiant apšvietimo technikas ir naujausias technologijas.

Seminaras

Apšvietimo projektavimo subtilybės ir naujausios šviestuvų tendencijos 2023

„Namų pasaulis 2023” – didžiausia kasmetinė namų ir interjero paroda Lietuvoje. Jau tapo tradicija, kad šios parodos metu, seminarų sesijoje dalijausi savo ilgamete patirtimi apšvietimo projektavime. Seminare apžvelgiau apšvietimo projektavimo subtilybes, į ką reikia atkreipti dėmesį bei pristačiau naujausias šviestuvų tendencijas. Tiek įsirenginėjantys naujus namus, tiek norintys atnaujinti šviestuvus galėjo rasti įkvėpimo bei sprendimų galimybių savo namams. Po seminaro sekė klausimų atsakymų sesija ir trumpos individualios konsultacijos naujakuriams.

Apšvietimo projektavimo subtilybės

Seminaras: apšvietimo projektavimas

Kaip įsirengti tinkamą apšvietimą savo erdvėje

Lietuvos „Dizaino savaitė 2022“ – kūrybiškos estetikos, kokybės ir funkcionalumo paieškos. Visos dizaino savaitės metu buvo galima pasisemti idėjų ir žinių iš įvairių savo srities dizaino profesionalų, tarp kurių 2022m. buvau ir aš. Mano kaip apšvietimo dizainerės pranešimas buvo skirtas žmonėms, ieškantiems tinkamiausio apšvietimo įrengimo sprendimo, jų pasirinktoje erdvėje. Naujakuriai ir atnaujinantys savo būstą sėmėsi įkvėpimo bei žinių, kurias galės pritaikyti skirtingose namų erdvėse.

Seminaras: namams

Vidaus ir lauko apšvietimo tendencijos 2022

Kasmetinėje ir dižiausioje Lietuvos namų ir interjero parodoje „Namų pasaulis 2022” dalinausi ilgamete apšvietimo projektavimo patirtimi ir apžvelgiau naujausias vidaus ir lauko apštvietimo tendencijas, kurias kiekvienas gali pritaikyti savo namuose. Tiek įsirenginėjantys naujus namus, tiek norintys atnaujinti šviestuvus galėjo rasti įkvėpimo bei sprendimų galimybių savo namams. Po seminaro sekė klausimų atsakymų sesija ir trumpos individualios konsultacijos naujakuriams.

vidaus ir lauko apšvietimo tendencijos 2022
UNIDECO YouTube

UNIDECO seminaras apie apšvietimą

Kaip teisingai susiprojektuoti apšvietimą, kokius parinkti šviestuvus, kaip juos valdyti? Visa galybė klausimų kyla, kai jau ateinama prie apšvietimo projektavimo periodo. Seminare atkreipėme dėmesį į problemas, su kuriomis susiduriama apšvietimo projektavimo etape. Labai trumpai išdėstėme pagrindines apšvietimo projektavimo taisykles. Daug pavyzdžių, patarimų bei atsakymai į klausimus.

UNIDECO Facebook

LIVE seminaras su UNIDECO apie apšvietimo projektavimą

Pirmasis mūsų LIVE seminaras apie apšvietimo projektavimą. Po pranešimo gyvi klausimai-atsakymai. Džiaugiamės išbandę naują seminarų pranešimo būdą.

2019

Būsto mugė

Kiekvienais metais Vilniuje du kartus per metus vyksta Būsto mugė. Tai vienos dienos paroda/seminaras, kurios metu galima susipažinti su šiuo metu vykdomais statybos objektais visoje Lietuvoje, pabendrauti su vystytojais bei specialistais.

Mes taip pat dalyvavome 2019 metų pavasarinėje Būsto mugėje ir klientus konsultavome apšvietimo projektavimo klausimais.