Mes žiniasklaidoje

Eksperto skiltis

JUNG naujienlaiškis

Apšvietimo patarimai ir naujausios apšvietimo technologijų bei dizaino naujovės, ketvirtiniuose JUNG Vilnius naujienlaiškiuose. Viename jų – 2022 m. pavasario naujienlaiškyje, savo patarimais apie tinkamą apšvietimo pritaikymą interjerui dalijausi ir aš. Patariau kaip, skirtingoms namų erdvėms suteikti daugiau šviesos, pritaikant jas konkretiems apšvietimo scenarijams.

LRT

Laida „Veranda“

Mūsų šeimos namuose svečiavosi LRT Plius TV laidos Veranda komanda, su kuria šiltai ir atvirai pasikalbėjome. Kalbėjomės apie gyvenimą prie jūros ir interjerą kupiną autentiškų istorijų atkeliavusių iš praeities ir gyvenančių dabartyje, kartu su mumis. Apie išskirtinius interjero sprendimus bei namų jaukumo kūrimą.

Žiūrėti nuo 12 min 36 s

sa.lt

Kaip tinkamai pasirinkti būsto apšvietimą

Kada geriausia susirūpinti apšvietimo projetavimu, ar kai gavote būsto planus ar kai jau pastatas pastatytas. Mes visada sakome kuo anksčiau. Taip jūs turėsite pakankamai laiko viską apgalvoti, susiplanuoti ir padaryti teisingus sprendimus.

Žinių radijas

Lauko apšvietimas

Nauja patirtis pirmasis intervių Žinių Radijuje. Su vedėja Lina kalbėjome apie lauko apšvietimą, nuo bendrojo iki Kalėdinio apšvietimo. Tai ką reikia žinoti ir įvertinti projektuojant namų apšvietimą.

Žurnalas

Namo išorės puošimas Kalėdiniu periodu

Su kiekvienais metais pastebime vis didesnį susidomėjimą Kalėdiniu eksterjero puošimu. Gamintojai taip pat siūlo platų gaminių pasirinkimą. Kaip nepasiklysti ir netapti dekoracijų kratiniu, o tuo pačių nemokėti krūvos pinigų už elektros energiją? Visą tai apžvelgėme straipsnyje.

Delfi

Apšvietimas aplinkoje

Į ką atkreipti dėmesį projektuojant apšvietimą, kas yra svarbiau ir kodėl kartais dearomos klaidos.