Lauko apšvietimas

Lauko apšvietimas žiniu radijas

Nauja patirtis pirmasis intervių Žinių Radijuje. Su vedėja Lina kalbėjome apie lauko apšvietimą, nuo bendrojo iki Kalėdinio apšvietimo. Tai ką reikia žinoti ir įvertinti projektuojant namų apšvietimą.

LIVE seminaras su UNIDECO apie apšvietimo projektavimą

Pirmasis mūsų LIVE seminaras apie apšvietimo projektavimą. Po pranešimo gyvi klausimai-atsakymai. Džiaugiamės išbandę naują seminarų pranešimo būdą.

Namo išorės puošimas Kalėdiniu periodu

Namo išorės puošimas Kalėdiniu periodu

Su kiekvienais metais pastebime vis didesnį susidomėjimą Kalėdiniu eksterjero puošimu. Gamintojai taip pat siūlo platų gaminių pasirinkimą. Kaip nepasiklysti ir netapti dekoracijų kratiniu, o tuo pačių nemokėti krūvos pinigų už elektros energiją? Visą tai apžvelgėme straipsnyje.

Kaip tinkamai pasirinkti būsto apšvietimą

Apšvietimo dizainerės Astos Remeikienės praktiniai patarimai

Kada geriausia susirūpinti apšvietimo projetavimu, ar kai gavote būsto planus ar kai jau pastatas pastatytas. Mes visada sakome kuo anksčiau. Taip jūs turėsite pakankamai laiko viską apgalvoti, susiplanuoti ir padaryti teisingus sprendimus.

Apie visą tai skaitykite straipsnyje: Apšvietimo dizainerė pataria, kaip tinkamai pasirinkti būsto apšvietimą >>

UNIDECO seminaras apie apšvietimą

Kaip teisingai susiprojektuoti apšvietimą, kokius parinkti šviestuvus, kaip juos valdyti? Visa galybė klausimų kyla, kai jau ateinama prie apšvietimo projektavimo periodo. Seminare atkreipėme dėmesį į problemas, su kuriomis susiduriama apšvietimo projektavimo etape. Labai trumpai išdėstėme pagrindines apšvietimo projektavimo taisykles. Daug pavyzdžių, patarimų bei atsakymai į klausimus.

Būsto mugė 2019

Busto muge

Kiekvienais metais Vilniuje du kartus per metus vyksta Būsto mugė. Tai vienos dienos paroda/seminaras, kurios metu galima susipažinti su šiuo metu vykdomais statybos objektais visoje Lietuvoje, pabendrauti su vystytojais bei specialistais.

Mes taip pat dalyvavome 2019 metų pavasarinėje Būsto mugėje ir klientus konsultavome apšvietimo projektavimo klausimais.

Apšvietimas aplinkoje

Į ką atkreipti dėmesį projektuojant apšvietimą

Į ką atkreipti dėmesį projektuojant apšvietimą, kas yra svarbiau ir kodėl kartais dearomos klaidos.

Apie visą tai skaitykite straipsnyje: Koks turėtų būti geras apšvietimas: dizainerė atkreipia dėmesį į esminius dalykus >>