Apšvietimo projektavimas

Teisingi techniniai šviesos sprendimai ir patogus apšvietimo valdymas. Nuo idėjos iki įgyvendinimo.

Apšvietimo projektavimas - Profesionaliai apskaičiuota apšvieta

SUSIPAŽINKIME

Apšvietimo projektavimas

Šviesa kuria ir keičia visos erdvės dizainą. Apšvietimas iš esmės įtakoja visus kitus interjero elementus – spalvas, baldus, akcentus ir erdvės pojūtį.

Jei jums apšvietimas atrodo kaip vienas sudėtingiausių ar neaiškiausių etapų ir norite išvengti dažnai pasitaikančių klaidų, patikėkite šį darbą apšvietimo dizainerių komandai.

Sukursime unikalų ir tinkamą apšvietimo projektą jūsų namui, butui, biurui ar kitai erdvei atsižvelgdami į jūsų poreikius.

LightPRO komanda dirba visoje Lietuvoje bei užsienyje. Susisiekite telefonu +370 656 48668 dabar.

Kas yra apšvietimo projektavimas?

Sukuriamas unikalus apšvietimo dizainas

Parenkami šviestuvai ir jų techninės charakteristikos

Numatomas patogus apšvietimo valdymas

Pateikiami detalūs brėžiniai elektros montuotojams

Apšvietimo projektai

Apšvietimo projektavimo rezultatai:

Apšvietimo projektas rengiamas:

Gyvenamajam namui

Gyvenamajam namui

Vidaus patalpoms, lauko teritorijoms, terasoms, augalų dizainui

Butui

Butui

Atskiriems kambariams arba visam butui

Administracinės paskirties patalpoms

Administracinės paskirties patalpoms

Biurams, konferencinėms erdvėms

Komercinėms patalpoms

Komercinėms patalpoms

Viešbučiams, kavinėms, restoranams, parduotuvėms, paslaugų salonams

Visuomeninės paskirties patalpoms

Mokykloms, ligoninėms, darželiaims

Viešosioms erdvėms

Viešosioms erdvėms

Parkams, skverams, žaliosioms zonoms

Kas įeina į apšvietimo projektavimo paslaugą?

Kas įeina į apšvietimo projektavimo paslaugą?

Apšvietimo projektavimo privalumai

Ištobulinamas visas patalpos dizainas

1.

Įdomus dizainas pagal jūsų norus

Pasitelkus apšvietimą, sukuriame įdomių dizaino sprendinių: įleidžiami šviestuvai lubose ar sienose, pašvietimas po baldais, šviečiančios nišos, dekoratyvinis sienų apšvietimas, reguliuojamas šviesos stiprumas.

Šviesos dizaino galimybės yra beribės. Galimas apšvietimas įvairiomis situacijoms: vakarienei su šeima jaukus lokalus, dirbant – intensyvesnis, o vakarėliui su draugais reguliuojamas ar net spalvotas apšvietimas.

2.

Mažesnės išlaidos už elektrą

Žmonės vis dažniau savo namuose renkasi išmanųjį apšvietimą dėl efektyvesnio energinio panaudojimo. Investavę į apšvietimo projektą, savo objekte įgyvendinsite protingus ir modernius apšvietimo sprendimus.

Šie jums su kaupu atsipirks ateityje, leis prisidėti prie tvaraus vartojimo ir padės mėgautis mažesnėmis sąskaitomis už elektros energiją.

Sukuriamas unikalus erdvės apšvietimo dizainas
Mažesnės išlaidos už elektrą

3.

Ideali šviesa visoms veikloms

Apšvietimo bus pakankamai įvairioms veikloms – skaitymui, maisto gamybai, darbui ir laisvalaikiui.

Objekte sukuriamas įdomus šviesos dizainas: išryškintos norimos detalės, baldai ar erdvės. Apšvietimas pagyvina ir akcentuoja erdvę pagal poreikius, tad joje malonu būti.

4.

Ištobulinamas visas patalpos dizainas

Padedu ištobulinti baldų ir santechnikos išdėstymo planą, nes šis galutinis planas yra reikalingas kuo tikslesniems apšvietimo sprendimams atlikti.

Rezultate – suplanuojame ne tik apšvietimą, jo valdymą, bet ir išbaigiame baldų išdėstymą.

Tinkamai apšviestos visos erdvės
Apšvietimo projektavimas - Profesionaliai apskaičiuota apšvieta

5.

Profesionaliai apskaičiuota apšvieta

Apšvietimo kiekis yra skaičuojamas naudojantis profesionaliomis apšvietimo skaičiavimo programomis. Jų pagalba nusprendžiama: kurioje vietoje ir kokio tipo bei galingumo šviestuvai yra idealiausi.

Taip parenkami tinkami šviestuvai ir jų techniniai parametrai. Šviesa nevargins akių ir jos tikrai nepritrūks!

6.

Patogiai valdomas apšvietimas

Išdėstome apšvietimo jungiklius taip, kad jais būtų lengva naudotis. Apšvietimo valdymas yra numatomas iš kelių vietų, kad kai tingisi – keltis nereikėtų.

Pagalbinėse ir greito praėjimo erdvėse gali būti naudojamas automatinis apšvietimo valdymas su judesio davikliu. O norintiems modernių sprendimų – galime perkelti į išmanių namų valdymo sistemą.

Lengvai valdomas apšvietimas

Apšvietimo projektavimo eiga

1. Pirminis skambutis ir susipažinimas

Susisiekus pirmą kartą - susipažinsime ir pasikalbėsime apie jūsų lūkesčius bei erdvės viziją. Vertinu tarpusavio ryšį, tad esant galimybei susitarsime dėl susitikimo objekte. Jeigu jūsų projektas yra užsienyje, tęsime bendravimą ir projektą skambučiais bei internetu.

2. Objekto ar projekto apžiūra

Lietuvoje atvykstu susipažinti su objektu visuose miestuose. Apžiūros metu aptariame jūsų norus, gyvenimiškus poreikius ir iškilusius klausimus. Tuomet pateikiu rekomendacijas. Jei objektas užsienyje, aptariame jį internetu.

3. Pasiruošimas ir pirmasis žvilgsnis į būsimą dizainą

Kartu su jumis galutinai suderiname baldų ir santechnikos išdėstymo planą. Jei turite būsimo interjero stiliaus pavyzdžių nuotraukas, jums sukuriamas nuotraukų koliažas (Moodboardas), kuris padės jums įsivaizduoti būsimą interjero bendrą vaizdą.

4. Apšvietimo variantai ir jūsų nuosprendis

Gausite du vidaus ir, esant poreikiui, du lauko apšvietimo dizaino variantus. Tuomet išsirinksite labiausiai patikusį. Jaukumui sukurti svarbūs ne tik šviesos šaltiniai, bet ir pasirinktų šviestuvų dizainas. Projekto metu pateiksiu tinkamiausius apšvietimo sprendinius ir pristatysiu galimus šviestuvų dizainus.

5. Šviestuvų išdėstymas, jų charakteristikos ir valdymas

Jums pateikiame planą su išdėstytais šviestuvais ir jų pririšimais erdvėje. Vėdinimo / vėsinimo techninis projektas yra derinamas su šviestuvais lubose. Tuomet paruošiamas apšvietimo valdymo planas. Gausite šviestuvų techninį aprašymą, su kuriuo nuėjus į šviestuvų parduotuvę galėsite lengvai išrinkti geriausiai tinkančius šviestuvus.

6. Autorinė priežiūra

Jūsų pageidavimu, objekte atliekama autorinė priežiūra - dalyvaujama tiksliųšviestuvų parinkimo bei montavimo darbuose. Užtikriname, kad suprojektuotas apšvietimo dizaino sprendinys būtų įgyvendintas teisingai ir kad būtų išvengta nukrypimų darbo metu. Autorinė priežiūra yra papildoma paslauga, kuri į apšvietimo projektavimo kainą neįtraukta.

Apšvietimo projektavimas su LightPRO

Srities profesionalė

Tobulėju ne tik su kiekvienu projektu, bet ir nuolat mokausi, gilinu žinias kursuose. Galiu pasiūlyti įdomių ir nešabloniškų dizaino sprendimų.

Detalus vizijos aptarimas

Iki detalių išnagrinėju jūsų dabartinius poreikius bei ateities viziją erdvei. Kartu apsvarstome visus galimus scenarijus ir sukuriame apšvietimą.

Projektai Lietuvoje ir užsienyje

Atlieku projektus visoje Lietuvoje bei nuotoliniu būdu užsienyje. Esant poreikiui, galimas atvykimas ir į objektą užsienyje (pagal susitarimą).

Lankstus bendravimas

Suteikiu galimybę bendrauti ne tik gyvai, bet ir telefonu ar internetu, video/audio skambučiais.

Dėmesys projektui

Kiekvienam klientui skiriu daug dėmesio ir laiko, kad apšvietimu būtumėte visapusiškai patenkinti. Atsakingai atsakau į visus rūpimus klausimus.

Abipusis pasitikėjimas

Jei yra poreikis, kelis kartus važiuoju į objektą ir užtikrinu, kad viskas yra atlikta pagal numatytą apšvietimo dizaino projektą.

Kontaktai

Susisiekite dėl apšvietimo jūsų erdvei

Tinkamas apšvietimas yra reikalingas visoms patalpoms, kuriose norisi kokybiškai leisti laiką, dirbti ar pramogauti.

Apšvietimo projektavimas padeda ne tik sukurti jaukią erdvę, išskirtinį dizainą, bet ir sutaupyti. Tai ilgalaikė investicija, kuria džiaugsitės ilgus metus.

Susisiekite dabar telefonu +370 656 48668 arba užpildykite formą ir aptarsime jūsų projektą.

Užklausos forma