Komerciniai apšvietimo projektai

Apšvietimo dizainas ir sprendimai komercinėms, visuomeninės paskirties ar viešosioms erdvėms.

Komerciniai apšvietimo projektai

SUSIPAŽINKIME

Komerciniai apšvietimo projektai

Projektuojant komercines patalpas prireikė kokybiško apšvietimo apskaičiavimo? Siekiate statomam projektui sukurti unikalaus dizaino, energiją taupančią ir normas atitinkančią aplinką?

Light PRO suprojektuos optimalų apšvietimo variantą komercinėms ir visuomeninės paskirties patalpoms ar viešosioms erdvėms – viduje ir lauke.

Patikėkite apšvietimo lygį, tinkamiausius šviestuvus ar šviesos valdymo patogumą nuspręsti patikimai apšvietimo dizainerių komandai. Jeigu pageidausite, jūsų projektų informacija bus konfidenciali.

Susisiekite telefonu +370 656 48668 ir aptarsime jūsų projektą šiandien.

Kas yra komercinių patalpų apšvietimas?

Sukuriamas unikalus apšvietimo dizainas

Parenkami šviestuvai ir jų techninės charakteristikos

Vidaus ir lauko apšvietimo skaičiavimas Relux ir Dialux programomis

Gatvių apšvietimas suderintas su elektros tinklais

Apšvietos skaičiavimai pagal BREEAM standartą

Ataskaitos Autocad ir PDF formatu

Numatomas patogus apšvietimo valdymas

Apšvietimo valdymo ir kištukinių lizdų planų ruošimas*

* Papildoma paslauga.

Komercinis apšvietimo projektavimas reikalingas

Komercinės patalpos

Komercinės patalpos

Viešbučiai, kavinės, restoranai, parduotuvės, paslaugų salonai

Visuomeninės paskirties patalpos

Visuomeninės paskirties patalpos

Mokyklos, ligoninės, darželiai

Viešosios erdvės

Viešosios erdvės

Parkai, skverai, žaliosios zonos

Patogūs įrankiai - lengvas bendradarbiavimas

Autocad

Lengvą bendradarbiavimą tarp architektų ir projektų vadovų užtikrinu brėžinius pateikdama Autocad programa. Ši programa patogi naudoti su Dialux ir Rekux programomis, nes lengvai ir itin paprastai eskportuojami brėžiniai ir ataskaitos. Informaciniai brėžiniai patogiai keliauja tarp architektų, projektuotojų ir darbų vadovų. O tai užtikrina žymiai greitesnį ir patogesnį darbą, bei kokybišką bendradarbiavimą tarp specialistų

Vidaus apšvietimas su Relux

Vidaus apšvietimas yra apskaičiuojamas profesionalia apšvietimo skaičiavimo programa Relux – taip jūs gaunate kokybišką, profesionaliu įrankiu atliktą apšvietimo projektą vidaus erdvėms.

Lauko apšvietimas su Dialux

Lauko apšvietimas yra apskaičiuojamas pasitelkus programomas Relux arba Dialux. Pastatų architektūrinis apšvietimas bei landšafto apšvietimas skaičiuojamas Relux programa, o gatvių apšvietimas yra skaičiuojamas Dialux programa. Dėl patogesnio ir aiškesnio apšvietimo skaičiavimų ataskaitos pateikimo, tai itin svarbu objektą derinant su elektros tinklais.

Komercinių apšvietimo projektų privalumai

Tinkamas ir saugus visų erdvių apšvietimas

1.

Tinkamas ir saugus visų erdvių apšvietimas

Komercinių patalpų apšvietimo apskaičiavimai remiasi higienos normomis bei užsakovo reikalavimais. Svarbiausia yra užtikrinti saugų ir komfortišką apšvietimą konkrečiose vietose, kad atmosfera būtų idealiai pritaikyta klientams ar darbuotojams.

2.

Sutaupote pinigų ir laiko

Projektuojant komercinių patalpų apšvietimą sutapote laiko ir pinigų, nes viskas yra iš anksto apskaičiuota ir kruopščiai suplanuota. Apšvietimas atitinka visus būtinus standartus, todėl po įrengimo nereikia atlikti brangių ir daug laiko reikalaujančių pakeitimų. Taip pat jums yra parenkami energiją taupantys ir kokybiški šviestuvai – taip savo patalpose turėsite optimalų apšvietimą ir mažesnes eksploatavimo išlaidas.

3.

Užtikrinate sklandžią projekto ekspertizę

Kuo profesionaliau paskaičiuota ir detaliau bei aiškiau pateikta apšvietimo skaičiavimo ataskaita, tuo mažiau kyla nesklandumų ekspertizės derinimo metu. Skaičiavimas atliekamas laikantis visų būtinų higienos ir normų standartų – taip užtikrinamas ir ekspertizės, ir jūsų reikalavimus tenkinantis apšvietimas.

4.

Tinkamiausių šviestuvų parinkimas

Jums nebereikia papildomai ieškoti šviestuvų ar mąstyti dėl jų tinkamumo. Atliekant komercinių patalpų apšvietos skaičiavimą, jūs gaunate kokybiškus skaičiavimus ir geriausiai jūsų objektui tinkančių šviestuvų tipų sąrašą, kiekius ir jų technines charakteristikas.

Tinkamiausių šviestuvų parinkimas
BREEAAM skaičiavimai

5.

BREEAAM skaičiavimai

Esant reikalavimui apšvieta jūsų erdvėms gali būti skaičiuojama pagal BREEAM standartą. BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method – angl. trumpinys) – tarptautinis tvariųjų pastatų standartas.

BREEAM standartas atsižvelgia į tokius veiksnius kaip energijos suvartojimas, poveikis aplinkai ir vartotojų pasitenkinimas, kad būtų priimtas efektyviausias ir tvariausias apšvietimo sprendimas.

Komercinio apšvietimo projekto procesai

1. Pirminis projekto aptarimas ir susipažinimas

Pirmojo skambučio metu susipažįstame bei aptariame jūsų objektą. Susipažįstame su objekto specifika, normomis bei reikalavimais. Susitariame dėl susitikimo objekte, kuris visada labai svarbus įvertinant objekto sudėtingumą, architektūrinius niuansus, normas ir sprendinius. Nors dažnu atveju objektai yra dar tik projektuojami/statomi, tačiau gyvas susitikimas yra neatsiejama sėkmingo projekto dalis. Jeigu jūsų objektas užsienyje – komunikacija vyksta skambučiais ir internetu.

2. Susipažinimas su objektu

Lietuvoje atvykstame į bet kurį miestą aptarti projekto ypatumus bei jūsų viziją gyvai. Jei projektas užsienyje, iš anksto analizuoju objekto planą, o tuomet aptariame jūsų norus, poreikius, rūpimus klausimus ir pateikiame jums apšvietimo projektavimo rekomendacijas bei sprendinius.

3. Apšvietimo projekto rengimas

Naudojantis profesionaliomis apšvietimo skaičiavimo programomis Relux arba Dialux, atliekami objekto apšvietimo skaičiavimai pagal normas ir reikalavimus.

4. Ataskaitų ir planų pateikimas

Atliktus skaičiavimus Relux arba Dialux programa, pateikiamos apšvietimo skaičiavimo rezultatų ataskaitos kiekvienai patalpai PDF formatu. Pateikiamas planas su išdėstytais šviestuvais, apšvietimo izolinijomis, lentelė su šviestuvų tipais, aprašais ir kiekiais. Paruošiamas šviestuvų techninis aprašymas, konkrečiai apsprendžiantis parinktų šviestuvų gamintoją ir tipą.

5. Šviestuvų komercinis pasiūlymas

Jūsų pageidavimu paruošiamas parinktų šviestuvų komercinis pasiūlymas. Užsakome šviestuvus ir pristatome į objektą. Tai yra papildoma paslauga, kuri į apšvietimo projektavimo kainą neįeina.

6. Autorinė priežiūra

Esant poreikiui, suteikiame autorinę priežiūrą, kuomet viso projekto metu dalyvaujama užsakant ir montuojant šviestuvus. Tokiu būdu garantuojama, kad atlikti skaičiavimai ir parinkti šviestuvai atitiks visas normas ir projektas bus įgyvendintas teisingai.

Kontaktai

Susisiekite

Bendradarbiaukite su Light PRO ir užtikrinsite kokybišką, profesionalų apšvietimo skaičiavimą, kurio reikalauja nustatytos normos ir užduotys.

Padėsime nuspręsti tinkamą apšvietimo lygį patalpose, išsirinkti tinkamiausius šviestuvus ir apšvietimo valdymo sprendinius jūsų patalpoms.

Susisiekite dabar telefonu +370 656 48668 arba užpildykite formą ir aptarsime jūsų projektą.

Užklausos forma