Komerciniai apšvietimo projektai

Apšvietimo dizainas ir sprendimai komercinėms, visuomeninės paskirties ar viešosioms erdvėms.

Viešieji objektai

SUSIPAŽINKIME

Viešieji objektai

Viešųjų objektų – viešbučių, parduotuvių, prekybos centrų, biurų gamyklų, parkų ir stadionų projektavimas yra labai aiškiai apibrėžtas apšvietimo higienos normomis, standartais ir reikalavimais. Šio tipo objektų įrengimui ir projekto derinimo darbams, reikalingi išsamūs projekto brėžiniai.

Light PRO parengs optimalų apšvietimo variantą komercinės, visuomeninės bei pramoninės paskirties objektams ar viešosioms erdvėms – viduje ir lauke.

Projektus sudaro: išsamūs, normas atitinkantys apšvietimo skaičiavimai, detalūs brėžiniai su apšvietos ataskaitomis, numatomų šviestuvų kiekiais bei techninėmis charakteristikomis.

Susisiekite telefonu +370 656 48668 dabar.

Kas yra komercinis apšvietimo projektas?

Sukuriamas unikalus apšvietimo dizainas

Parenkami šviestuvai ir jų techninės charakteristikos

Vidaus ir lauko apšvietimo skaičiavimai Relux ir Dialux programomis

Gatvių apšvietimo skaičiavimai elektros tinklams

Apšvietos skaičiavimai pagal BREEAM standartą

Ataskaitos Autocad ir PDF formatu

Apšvietimo valdymo ir kištukinių lizdų planų ruošimas

Elektros projektų rengimas

Komercinis apšvietimo projektas rengiamas

Komercinės patalpos

Komercinėms, visuomeninėms patalpoms

Viešbučiai, kavinės, restoranai, parduotuvės, paslaugų salonai, mokyklos, ligoninės, darželiai

Pramoninės paskirties objektams

Gamyklos, sandėliai, laboratorijos

Viešosios erdvės

Viešosioms erdvėms

Stadijonai, parkai, skverai, žaliosios zonos

Patogi komunikacija tarp specialistų

Autocad

Lengvas ir patogus bendradarbiavimas tarp architekto, projektų vadovo bei kitų inžinerinės dalies projektuotojų, kuris užtikrinamas brėžinius pateikiant Autocad programa. Ši programa patogiai naudojama su Relux ir Dialux programomis, nes lengvai ir itin paprastai eksportuojami brėžiniai ir ataskaitos. Informaciniai brėžiniai patogiai keliauja tarp architektų, projektuotojų ir darbų vadovų. Tai užtikrina žymiai greitesnį ir sklandesnį darbą bei kokybišką bendradarbiavimą tarp specialistų.

Vidaus apšvietimas su Relux

Vidaus apšvietimas - apskaičiuojamas profesionalia apšvietimo skaičiavimo programa – Relux, taip jūs gaunate kokybišką, profesionaliu įrankiu atliktą apšvietimo projektą, vidaus erdvėms.

Lauko apšvietimas su Dialux

Lauko apšvietimas - apskaičiuojamas pasitelkus Relux arba Dialux programas. Pastatų architektūrinis apšvietimas bei landšafto apšvietimas skaičiuojamas Relux programa, o gatvių apšvietimas skaičiuojamas Dialux programa. Dėl patogesnio ir aiškesnio apšvietimo skaičiavimų ataskaitos pateikimo, tai itin svarbu objektą derinant su elektros tinklais.

Komercinių apšvietimo projektų privalumai

1.

Normų ir reikalavimų atitikimas

Komercinių objektų apšvietimo apskaičiavimai remiasi higienos normomis bei užsakovo reikalavimais. Svarbiausia – užtikrinti saugų ir ergonomišką apšvietimą konkrečiose vietose, kad atmosfera būtų idealiai pritaikyta klientams bei darbuotojams.

2.

Apšvietimo skaičiavimai

Apšvietimo kiekis apskaičiuojamas naudojantis profesionaliomis apšvietimo skaičiavimo programomis. Jų pagalba nusprendžiama, kurioje vietoje ir kokio tipo bei galingumo šviestuvai turi būti numatyti.

Apšvietimo dizaino sprendiniai, higienos normos ir profesionalūs skaičiavimai – tik šie trys kriterijai kartu sudėjus tampa profesionaliu ir galutiniu apšvietimo sprendiniu.

Pakankamas šviesos kiekis
Tinkamiausių šviestuvų parinkimas

3.

Tinkamiausių šviestuvų parinkimas

Atliekant komercinių patalpų apšvietos skaičiavimą, jūs gaunate kokybiškus skaičiavimus ir geriausiai jūsų objektui tinkančių šviestuvų tipų sąrašą, kiekius ir jų technines charakteristikas.

4.

Užtikrinamas sklandus darbas

Statybose atsirandančios klaidos ir jų taisymas kainuoja brangiai. Kuo profesionaliau atlikti skaičiavimai ir iš anksto įvertinti visi objekto niuansai, tuo mažiau korekcijų ir nesklandumų bus ateityje.

Statybų darbuose, pakeitimai ir korekcijos yra neišvengiami, tačiau visada reikia stengtis, kad jų būtų kuo mažiau.

Užtikrinamas sklandus darbas
Projekto ekspertizė

5.

Projekto ekspertizė

Esant reikalavimui apšvieta jūsų erdvėms gali būti skaičiuojama pagal BREEAM standartą. BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method – angl. trumpinys) – tarptautinis tvariųjų pastatų standartas.

BREEAM standartas atsižvelgia į tokius veiksnius kaip energijos suvartojimas, poveikis aplinkai ir vartotojų pasitenkinimas, kad būtų priimtas efektyviausias ir tvariausias apšvietimo sprendimas.

6.

BREEAAM skaičiavimai

Esant reikalavimui apšvieta jūsų erdvėms gali būti skaičiuojama pagal BREEAM standartą. BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method – angl. trumpinys) – tarptautinis tvariųjų pastatų standartas.

BREEAM standartas atsižvelgia į tokius veiksnius kaip energijos suvartojimas, poveikis aplinkai ir vartotojų pasitenkinimas, kad būtų priimtas efektyviausias ir tvariausias apšvietimo sprendimas.

BREEAAM skaičiavimai

Komercinio apšvietimo projekto eiga

1. Pirminis projekto aptarimas ir pažintis

Pirmojo skambučio metu, susipažįstame bei aptariame jūsų objektą. Susipažįstama su objekto specifika, normomis bei reikalavimais. Susitariame dėl susitikimo objekte, kuris visada labai svarbus įvertinant objekto sudėtingumą, architektūrinius niuansus, normas ir sprendinius. Dažnu atveju, objektai dar tik projektuojami/statomi, tačiau gyvas susitikimas yra neatsiejama sėkmingo projekto dalis. Jeigu jūsų objektas užsienyje – komunikacija vyksta skambučiais bei internetu.

2. Objekto apžiūra

Lietuvos ribose atvykstame į bet kurį miestą, išsiaiškinti jūsų viziją ir įvertinti objekto ypatumus. Jei projektas užsienyje - visi rūpimi klausimai aptariami el. paštu arba video skambučiais.

3. Apšvietimo projekto rengimas

Naudojantis profesionaliomis apšvietimo skaičiavimo programomis Relux arba Dialux, atliekami objekto apšvietimo skaičiavimai pagal normas ir reikalavimus.

4. Ataskaitų ir planų pateikimas

Atliktus skaičiavimus Relux arba Dialux programa, pateikiamos apšvietimo skaičiavimo rezultatų ataskaitos, kiekvienai patalpai PDF formatu. Pateikiamas planas su išdėstytais šviestuvais, apšvietimo izolinijomis, lentelė su šviestuvų tipais, aprašais ir kiekiais. Paruošiamas šviestuvų techninis aprašymas, konkrečiai apsprendžiantis parinktų šviestuvų gamintoją ir tipą.

5. Šviestuvų komercinis pasiūlymas

Jūsų pageidavimu paruošiamas parinktų šviestuvų komercinis pasiūlymas.

6. Autorinė priežiūra

Esant poreikiui, suteikiame autorinę priežiūrą, kuomet viso projekto metu apšvietimo dizaineris dalyvauja užsakant ir montuojant šviestuvus. Tokiu būdu garantuojama, kad atlikti skaičiavimai ir parinkti šviestuvai atitiks visas normas ir projektas bus įgyvendintas teisingai. Tai papildoma paslauga, kuri į apšvietimo projektavimo kainą neįskaičiuota.

Kontaktai

Susisiekite

Bendradarbiavimas su Light PRO užtikrina kokybišką, profesionalų apšvietimo skaičiavimą, kurio reikalauja nustatytos normos ir užduotys.

Padėsime nuspręsti ir pasirinkti tinkamiausius šviestuvus jūsų erdvėms, apskaičiuosime apšvietimą ir pateiksime ataskaitų projektą.

Susisiekite dabar telefonu +370 656 48668 arba užpildykite e-formą mūsų puslapyje ir aptarsime jūsų projektą.

Asta