Tinklalaidės

Light PRO ir CHOCO decolight

Dekoratyvinis terasų ir balkonų apšvietimas lempučių girliandomis

Kartu su dekoratyvinių lempučių ekspertais – CHOCO decolight patariame, kaip teisingai nusimatyti lauko terasoms ir balkonams skirtų lempučių girliandų pajungimus bei kaip pasirinkti kokybiškas, lauko puošybai skirtas lempučių girliandas, kad jos būtų kuo saugesnės, patvarios, estetiškos bei tarnautų ne vienerius metus. Apžvelgėme galimus montavimo iššūkius bei kaip teisingai pasiruošti, dekoruojant erdvę šventiniam periodui ar vasaros sezonui.

Būstas su daline apdaila

Ką verta žinoti? Kaip ištaisyti apšvietimo projekto klaidas?

Šioje tinklalaidėje, kartu su Pamario NT nekilnojamo turto brokere Rūta Užandyte, kalbėjomės apie būsto su daline apdaila privalumus bei kaip išspręsti jau įgyvendintus netikslius apšvietimo ir interjero projektavimo sprendimus. Kaip ir kada reikia profesionalaus apšvietimo dizainerio pagalbos, taisant jau padarytas klaidas bei kaip jų išvengti.

Light PRO ir Etnodesign

Šviestuvų unikalumas ir interjero sprendimai

Tinklalaidėje, kartu su unikalių, lietuviškų šviestuvų kūrėjais Etnodesign kalbėjome apie tai kaip gimsta išskirtiniai, rankų darbo šviestuvai. Kokie elementai tampa inspiracija gaminiams, kaip jie kuriami bei kaip kiekvienas šviestuvas gali tapti šeimos reliktu, pasakojančiu senelių istoriją. Nuo šviestuvų dizaino kūrybos, istorijos aplinkybių, pažinties su lietuvių ir baltų tautų raštais puoštais šviestuvais iki interjero detalių bei pritaikymo galimybių Jūsų namams.