Apšvietimo ir elektros projektavimas

Teisingi techniniai šviesos sprendimai, patogus valdymas bei elektros lizdų sprendimai. Nuo idėjos iki įgyvendinimo.

SUSIPAŽINKIME

Apšvietimo ir elektros projektavimas

Tinkamas apšvietimo dizainas, kuria unikalius dizaino sprendinius: erdvę padaro šviesią, jaukią, kuria skirtingus scenarijus. Teisingai suprojektuotas apšvietimas nevargina akių. Be apšvietimo, taip pat svarbus teisingas ir patogus kištukinių lizdų išdėstymas. Jei kištukinių lizdų išdėstymo planas suprojektuotas tikslingai ir atsižvelgiant į jūsų gyvenimo būdą ir poreikius, jis leidžia išvengti laidų raizgalynės ir ilgintuvų naudojimo.

Jei apšvietimas ir elektra jums atrodo kaip vienas sudėtingiausių ar neaiškiausių namų įrengimo etapų bei norite išvengti dažnai pasitaikančių klaidų – patikėkite šį darbą apšvietimo dizaineriui. Sukursiu unikalų projektą skirtą jums.

Vykdau projektus Lietuvoje bei užsienyje.

Susisiekite telefonu +370 656 48668 dabar.

Kas yra apšvietimo ir elektros projektavimas?

Sukuriamas unikalus apšvietimo dizainas

Numatomas patogus apšvietimo valdymas

Suprojektuojamas tikslingas kištukinių lizdų išdėstymas

Numatomas kitų elektros prietaisų prijungimas

Aprašomos šviestuvų charakteristikos ir parametrai

Pateikiami detalūs brėžiniai elektros montuotojams

Apšvietimo ir elektros projektai

Projekto nauda:

Apšvietimo ir elektros projektas yra reikalingas:

Apšvietimo projektas gyvenamajam namui

Gyvenamajam namui

Vidaus patalpoms, lauko teritorijoms, terasoms, augalų dizainui

Apšvietimo projektas butui

Butui

Atskiriems kambariams arba visam butui

Apšvietimo projektas administracinėms patalpoms

Administracinės paskirties patalpoms

Biurams, konferencinėms erdvėms

Komercinėms patalpoms

Komercinėms patalpoms

Viešbučiams, kavinėms, restoranams, parduotuvėms, paslaugų salonams

Visuomeninės paskirties patalpoms

Mokykloms, ligoninėms, darželiaims

Viešosioms erdvėms

Parkams, skverams, žaliosioms zonoms

Kas įeina į paslaugą?

Apšvietimo projektavimas - kas įeina?

Apšvietimo ir elektros projektavimo privalumai

Interjero stiliaus išgryninimas

1.

Interjero stiliaus išgryninimas

Aptariamas jūsų numatytas interjero stilius bei pasirinktos spalvos. Sukuriamas nuotraukų koliažas (Moodboard), kuris padeda geriau suprasti bei įsivaizduoti būsimą interjero visumą.

2.

Baldų ir santechnikos išdėstymo planai

Padedame sutvarkyti bei sudaryti baldų ir santechnikos išdėstymo planus. Neturint galutinių šios interjero dalies planų, negalima pradėti kokybiško apšvietimo projektavimo. Kuo tikslesnis baldų išdėstymas ir interjero sprendinių detalizavimas, tuo galimi įdomesni ir praktiškesni jūsų interjerui pritaikyti apšvietimo sprendimai.

Rezultatas – suplanuotas ne tik apšvietimas, jo valdymas, bet ir sutvarkytas baldų ir santechnikos išdėstymo planas.

Baldų ir santechnikos išdėstymo planai
Įdomus apšvietimo dizainas pagal jūsų norus

3.

Įdomus apšvietimo dizainas pagal jūsų norus

Pasitelkus apšvietimą, sukuriami ypatingi dizaino sprendiniai: šviestuvai įleidžiami ne tik lubose, bet ir sienose, dekoratyvinis apšvietimas po baldais, šviesos pagalba akcentuoti interjero sprendiniai ar dekoratyvinis sienų apšvietimas.

Šviesos dizaino galimybės yra beribės. Galima sukurti apšvietimo scenas, pritaikytas įvairioms gyvenimo situacijoms: jaukus (lokalus) vakarienei su šeima, dirbant – intensyvesnis, o vakarėliui su draugais reguliuojamas ar net spalvotas apšvietimas.

4.

Pakankamas šviesos kiekis

Apšvietimo kiekis yra apskaičiuojamas naudojantis profesionaliomis apšvietimo skaičiavimo programomis. Jų pagalba nusprendžiama: kurioje vietoje ir kokio tipo bei galingumo šviestuvai turi būti.

Apšvietimo bus pakankamai įvairioms veikloms – skaitymui, maisto gamybai, darbui ir laisvalaikiui.

Pakankamas šviesos kiekis
Patogus apšvietimo valdymas

5.

Patogus apšvietimo valdymas

Apšvietimo valdymas, jums turi būti patogus bei numatytas taip, kad galėtumėte patalpas valdyti iš kelių vietų, o tam tikrose erdvėse jis galėtų būti net automatizuotas.

Apšvietimo jungikliai išdėstomi taip, kad jais būtų patogu naudotis. Logišką jungiklių išdėstymą suplanuoti galima, įvertinus užsakovo judėjimo trajektorijas skirtingose erdvėse.

Jūsų patogesniam gyvenimui rekomenduojame, kad apšvietimas būtų valdomas iš keleto namų vietų, o pagalbinėse, greito praėjimo bei tokiose erdvėse kaip pvz. vonios kambarys nakties metu, apšvietimas būtų valdomas automatiškai, naudojant judesio daviklius.

Norintiems modernių sprendimų – galima suprojektuoti išmanių namų valdymo sistemą.

6.

Kištukiniai lizdai – apgalvojamos visos detalės

Kištukinių lizdų išdėstymo planas sukuriamas išsiaiškinus jūsų dabartinius ir ateities poreikius buitinei technikai bei prietaisams, atkreipiant dėmesį į detales: ar planuojate turėti šildomą čiužinį, dulkių siurblį robotą ar tualeto puodą su automatine apiplovimo funkcija.

Kištukiniai lizdai – apgalvojamos visos detalės
Modernūs sprendimai jūsų patogumui

7.

Modernūs sprendimai jūsų patogumui

Elektrinių buities prietaisų naujienos, mus pasiekia dažnai, todėl klientams verta pagalvoti apie modernius ir kasdienę buitį palengvinančius sprendimus: pvz. dulkių siurblys robotas, elektrinis užuolaidų valdymas, valdomas miegamojo lovos čiužinys, burnos irigatorius ir kt.

Numatome patogias įkrovimo vietas ir kiekį visiems elektroniniams prietaisams virtuvėjė, vonioje, darbo ir kitos paskirties erdvėse.

8.

Mažesnės išlaidos už elektrą

Tvarumas, ekonomiškumas ir išlaidų mažinimas – tai labai svarbūs kasdienio gyvenimo faktoriai, kuriems skiriame vis daugiau dėmesio. Investavę į profesionalų apšvietimo projektą, savo objekte įgyvendinsite protingus ir modernius apšvietimo sprendimus ir apšvietimo valdymo galimybes, kurios su kaupu atsipirks ateityje. Jos leis prisidėti prie tvaraus vartojimo ir padės mėgautis mažesnėmis sąskaitomis už elektros energiją.

Mažesnės išlaidos už elektrą
Lauko apšvietimo vizualizacija

9.

Lauko apšvietimo vizualizacija

Vizualus lauko apšvietimo pateikimas mums leidžia pamatyti, kaip šviesa nakties metu dar kitaip atskleidžia pastatų ir augalų grožį.

Medžiaga pateikiama ir video formatu.

Projektavimo eiga

1. Pirminis skambutis ir susipažinimas

Susisiekus pirmą kartą - susipažinsime ir pasikalbėsime apie jūsų lūkesčius bei erdvės viziją. Vertinu tarpusavio ryšį, tad esant galimybei susitarsime dėl gyvo susitikimo objekte. Jeigu jūsų projektas yra užsienyje, tęsime bendravimą ir projektą skambučiais telefonu, video skambučiais ir el. paštu.

2. Objekto ar projekto apžiūra

Lietuvoje, susipažinti su objektu atvykstama į visus miestus. Apžiūros metu aptariame jūsų norus, gyvenimiškus poreikius ir iškilusius klausimus. Po vizito pateikiu aptartų klausimų santrauką, rekomendacijas ir planuojamą darbų eigą. Jei objektas užsienyje, aptariame jį vaizdo skambučiu.

3. Pasiruošimas ir pirmasis žvilgsnis į būsimą dizainą

Kartu su jumis galutinai suderiname baldų ir santechnikos išdėstymo planus. Jei turite būsimo interjero stiliaus pavyzdžių nuotraukas, jums sukuriamas nuotraukų koliažas (Moodboardas), kuris padės jums įsivaizduoti būsimą bendrą interjero vaizdą, o mums - pasiūlyti tikslesnius apšvietimo sprendinius pagal numatomą interjero stiliaus kryptį.

4. Apšvietimo variantai ir jūsų sprendimas

Pateikiami du apšvietimo dizaino variantai, iš kurių turėsite pasirinkti vieną labiausiai patikusį. Jaukumui sukurti svarbūs ne tik apšvietimo sprendimai, bet ir pasirinktų šviestuvų dizainas. Projekto metu pateiksiu tinkamiausius apšvietimo sprendinius ir rekomenduosiu bei parinksiu geriausiai jūsų erdvėje stilistiškai tinkančius šviestuvus.

5. Šviestuvų išdėstymas, valdymas ir jų techninės charakteristikos

Jums pateikiame planą su išdėstytais šviestuvais ir jų pririšimu erdvėje. Šviestuvų išdėstymas derinamas su vėdinimo / vėsinimo techniniu projektu, kad lubose viena įranga netrukdytų kitai. Tuomet paruošiamas apšvietimo valdymo planas. Gausite šviestuvų techninį aprašymą, su kuriuo nuėjus į šviestuvų parduotuvę galėsite lengvai išrinkti geriausiai tinkančius šviestuvus.

6. Kištukinių lizdų ir kitų elektros prietaisų išdėstymas

Įvertinus jūsų esamus poreikius naudojamai įrangai, buitinei technikai, bei galimybei ateityje įsigyti papildomos įrangos, pateikiamas optimalus kištukinių lizdų išdėstymo ir pririšimo brėžinyje planas. Taip pat pateikiami techniniai brėžiniai su nurodytu elektros maitinimu kitiems įrenginiams (pvz. elektrinis užuolaidų valdymas, šildytuvai terasoje, kondicionierių vietos, elektra šildomos sienos, automobilio įkrovimo stotelių vieta ir kt. Pateikiami dūmų detektorių bei signalizacijos daviklių išdėstymo planai.

7. Lauko apšvietimo vizualas

Projektuojant dekoratyvinį fasado ir landšafto apšvietimą, paruošiamos lauko apšvietimo vizualizacijos su apšvietimo skaičiavimo programa Relux.

8. Autorinė priežiūra

Jūsų pageidavimu, objekte atliekama autorinė priežiūra - dalyvaujama konkrečių šviestuvų parinkimo bei montavimo darbuose. Užtikriname, kad suprojektuotas apšvietimo dizaino sprendinys būtų įgyvendintas teisingai ir kad būtų išvengta nukrypimų darbo metu. Autorinė priežiūra yra papildoma paslauga, kuri į apšvietimo projektavimo kainą neįtraukta.

Apšvietimo ir elektros projektavimas su LightPRO

Srities profesionalė

Tobulėju ne tik su kiekvienu projektu, bet ir nuolat mokausi, gilinu žinias: studijose, kursuose bei seminaruose. Galiu pasiūlyti įdomių ir nešabloniškų dizaino sprendimų.

Detalus vizijos aptarimas

Iki detalių išnagrinėju jūsų dabartinius poreikius bei ateities gyvenimo namuose viziją bei esamu įpročius. Kartu apsvarstome visus galimus scenarijus ir sukuriu geriausią apšvietimo dizaino sprendinį.

Projektai Lietuvoje ir užsienyje

Atlieku projektus visoje Lietuvoje bei nuotoliniu būdu užsienyje. Esant poreikiui, galimas atvykimas ir į objektą užsienyje (pagal susitarimą).

Lankstus bendravimas ir dėmesys projektui

Kiekvienam klientui skiriu daug dėmesio ir laiko, kad apšvietimo sprendiniais būtumėte visapusiškai patenkinti. Atsakingai atsakau į visus rūpimus klausimus. Bendraujame ne tik gyvai, telefonu bet ir video skambučiais.

Abipusis pasitikėjimas

Jei yra poreikis, kelis kartus važiuoju į objektą ir užtikrinu, kad viskas yra atlikta pagal numatytą apšvietimo dizaino projektą.

Projektavimo terminai

Projektavimo darbus pradedame po sutarties pasirašymo ir avansinio mokėjimo. Dažniausiai apšvietimo projektavimas trunka ~ 2 savaites. Projekto atlikimo terminas priklauso nuo konstruktyvios komunikacijos, reikalingos informacijos gavimo iš kliento bei jo sprendimų priėmimo greičio.

Kontaktai

Susisiekite dėl apšvietimo ir elektros projekto jūsų erdvei

Apšvietimo ir elektros projektavimas yra protingas sprendimas, kuris turi įtaką dešimtmečiams į priekį. Profesionalus projektas padės ne tik sukurti jaukią erdvę, įsirengti ją išskirtinai, bet ir sutaupyti.

Jei jus domina tinkamas apšvietimas ir protingas elektros projektas jūsų erdvei, susisiekite dabar telefonu +370 656 48668.

Asta