Apšvietimo ir elektros projektavimas

Teisingi techniniai šviesos sprendimai, patogus valdymas bei elektros lizdų sprendimai. Nuo idėjos iki įgyvendinimo.

SUSIPAŽINKIME

Apšvietimo ir elektros projektavimas

Kiekvienai erdvei tinkamas apšvietimas sukuria unikalų dizainą pagal paskirtį, išryškina elementus, nevargina akių ir padeda sutaupyti. O tikslingai apgalvotas elektrinių prietaisų maitinimo planas leidžia išvengti laidų raizgalynių ir prailgintojų naudojimo.

Kuriant erdvę, skirtą gyventi, dirbti, ilsėtis ar pramogauti – pasitelkite profesionalią apšvietimo dizainerę.

Light PRO sukurs jums tinkamą apšvietimo ir elektros projektą atsižvelgdami į jūsų poreikius visoje Lietuvoje ar užsienyje. Susisiekite telefonu +370 656 48668 dabar.

Kas yra apšvietimo ir elektros projektavimas?

Sukuriamas unikalus apšvietimo dizainas

Parenkami šviestuvai ir jų techninės charakteristikos

Numatomas patogus apšvietimo valdymas

Suplanuojami elektriniai prietaisai ir jų maitinimas

Numatomi elektros kištukai

Pateikiami detalūs brėžiniai elektros montuotojams

Apšvietimo ir elektros projektai

Projekto rezultatai:

Apšvietimo ir elektros projektas yra reikalingas:

Gyvenamajam namui

Gyvenamajam namui

Vidaus patalpoms, lauko teritorijoms, terasoms, augalų dizainui

Butui

Butui

Atskiriems kambariams arba visam butui

Administracinės paskirties patalpoms

Administracinės paskirties patalpoms

Biurams, konferencinėms erdvėms

Komercinėms patalpoms

Komercinėms patalpoms

Viešbučiams, kavinėms, restoranams, parduotuvėms, paslaugų salonams

Visuomeninės paskirties patalpoms

Mokykloms, ligoninėms, darželiaims

Viešosioms erdvėms

Viešosioms erdvėms

Parkams, skverams, žaliosioms zonoms

Kas įeina į paslaugą?

Apšvietimo ir elektros projektavimo privalumai

1.

Įdomus apšvietimo dizainas pagal jūsų norus

Pasitelkus apšvietimą, sukuriame įdomių dizaino sprendinių: įleidžiami šviestuvai lubose ar sienose, pašvietimas po baldais, šviečiančios nišos, dekoratyvinis sienų apšvietimas, reguliuojamas šviesos stiprumas.

Šviesos dizaino galimybės yra beribės. Galimas apšvietimas įvairiomis situacijoms: vakarienei su šeima jaukus lokalus, dirbant – intensyvesnis, o vakarėliui su draugais reguliuojamas ar net spalvotas apšvietimas.

2.

Ideali šviesa visoms veikloms

Apšvietimo bus pakankamai įvairioms veikloms – skaitymui, maisto gamybai, darbui ir laisvalaikiui.

Objekte sukuriamas įdomus šviesos dizainas: išryškintos norimos detalės, baldai ar erdvės. Apšvietimas pagyvina ir akcentuoja erdvę pagal poreikius, tad joje malonu būti.

3.

Elektros lizdai ir laidai tik ten, kur reikia

Kištukinių lizdų išdėstymo planas sukuriamas pagal jūsų dabartinius ir ateities poreikius, atkreipiant dėmesį į detales: ar turėsite šildomą čiužinį, siurblį robotą ar bide su automatine apsiplovimo funkcija.

4.

Mažesnės išlaidos už elektrą

Žmonės vis dažniau savo namuose renkasi išmanųjį apšvietimą dėl efektyvesnio energinio panaudojimo. Investavę į apšvietimo projektą, savo objekte įgyvendinsite protingus ir modernius apšvietimo sprendimus.

Šie jums su kaupu atsipirks ateityje, leis prisidėti prie tvaraus vartojimo ir padės mėgautis mažesnėmis sąskaitomis už elektros energiją.

5.

Numatomi naujoviški sprendimai jūsų patogumui

Siūlome apgalvoti elektrinių prietaisų naujienas klientams, kad gyventi būtų dar patogiau: dulkių siurblys robotas, elektrinis užuolaidų valdymas, valdomas miegamojo lovos čiužinys.

Numatome patogias įkrovimo vietas ir kiekį visiems elektroniniams prietaisams virtuvėjė, vonioje, darbo ir kitos paskirties erdvėse.

6.

Patogiai valdomas apšvietimas

Išdėstome apšvietimo jungiklius taip, kad jais būtų lengva naudotis. Apšvietimo valdymas yra numatomas iš kelių vietų, kad kai tingisi – keltis nereikėtų.

Pagalbinėse ir greito praėjimo erdvėse gali būti naudojamas automatinis apšvietimo valdymas su judesio davikliu. O norintiems modernių sprendimų – galime perkelti į išmanių namų valdymo sistemą.

Apšvietimo projektavimo procesai

1. Pirminis skambutis ir susipažinimas

Susisiekus pirmą kartą - susipažinsime ir pasikalbėsime apie jūsų lūkesčius bei erdvės viziją. Vertinu tarpusavio ryšį, tad esant galimybei susitarsime dėl susitikimo objekte. Jeigu jūsų projektas yra užsienyje, tęsime bendravimą ir projektą skambučiais bei internetu.

2. Objekto ar projekto apžiūra

Lietuvoje atvykstu susipažinti su objektu visuose miestuose. Apžiūros metu aptariame jūsų norus, gyvenimiškus poreikius ir iškilusius klausimus. Tuomet pateikiu rekomendacijas. Jei objektas užsienyje, aptariame jį internetu.

3. Pasiruošimas ir pirmasis žvilgsnis į būsimą dizainą

Kartu su jumis galutinai suderiname baldų ir santechnikos išdėstymo planą. Jei turite būsimo interjero stiliaus pavyzdžių nuotraukas, jums sukuriamas nuotraukų koliažas (Moodboardas), kuris padės jums įsivaizduoti būsimą interjero bendrą vaizdą.

4. Apšvietimo ir elektros dizaino variantai bei jūsų nuosprendis

Gausite du vidaus ir, esant poreikiui, du lauko apšvietimo dizaino variantus. Tuomet išsirinksite labiausiai patikusį. Jaukumui sukurti svarbūs ne tik šviesos šaltiniai, bet ir pasirinktų šviestuvų dizainas. Projekto metu pateiksiu tinkamiausius apšvietimo sprendinius ir pristatysiu galimus šviestuvų dizainus. Paruošiamas apšvietimo valdymo bei kištukinių lizdų išdėstymo planas.

5. Techninių dalykų numatymas ir planas elektrikui

Pateikiami techniniai planai su detalėmis, kaip dūmų detektoriai, elektrinis užuolaidų valdymas, šildytuvai terasoje, kondicionierių vietos, elektra šildomos sienos, automobilio įkrovimo stotelių vieta ir kita bei signalizacijos daviklių planas. Elektrikui paliekama tik techniniai, paslėpti sienose sprendiniai.

6. Šviestuvų išdėstymas, jų charakteristikos ir valdymas

Pateikiame planą su išdėstytais šviestuvais ir jų pririšimais erdvėje. Vėdinimo/ vėsinimo techninis projektas yra derinamas su šviestuvais lubose. Tuomet paruošiamas apšvietimo valdymo planas. Gausite šviestuvų techninį aprašymą, su kuriuo nuėjus į parduotuvę galėsite lengvai išrinkti geriausiai tinkančius šviestuvus.

7. Autorinė priežiūra

Jūsų pageidavimu, objekte atliekama autorinė priežiūra - dalyvaujama tikslių šviestuvų parinkimo bei montavimo darbuose. Užtikriname, kad suprojektuotas apšvietimo dizaino sprendinys būtų įgyvendintas teisingai ir kad būtų išvengta nukrypimų darbo metu. Autorinė priežiūra yra papildoma paslauga, kuri į apšvietimo projektavimo kainą neįtraukta.

Apšvietimo projektavimo profesionalė Asta

Srities profesionalė

Tobulėju ne tik su kiekvienu projektu, bet ir nuolat mokausi, gilinu žinias kursuose. Galiu pasiūlyti įdomių ir nešabloniškų dizaino sprendimų.

Detalus vizijos aptarimas

Iki detalių išnagrinėju jūsų dabartinius poreikius bei ateities viziją erdvei. Kartu apsvarstome visus galimus scenarijus ir sukuriame apšvietimą.

Projektai Lietuvoje ir užsienyje

Atlieku projektus visoje Lietuvoje bei nuotoliniu būdu užsienyje. Esant poreikiui, galimas atvykimas ir į objektą užsienyje (pagal susitarimą).

Lankstus bendravimas

Suteikiu galimybę bendrauti ne tik gyvai, bet ir telefonu ar internetu, video/audio skambučiais.

Dėmesys projektui

Kiekvienam klientui skiriu daug dėmesio ir laiko, kad apšvietimu būtumėte visapusiškai patenkinti. Atsakingai atsakau į visus rūpimus klausimus.

Abipusis pasitikėjimas

Jei yra poreikis, kelis kartus važiuoju į objektą ir užtikrinu, kad viskas yra atlikta pagal numatytą apšvietimo dizaino projektą.

Kontaktai

Susisiekite dėl apšvietimo jūsų erdvei

Apšvietimo ir elektros projektavimas yra protingas sprendimas, kuris turi įtaką dešimtmečiams į priekį. Profesionalus projektas padės ne tik sukurti jaukią erdvę, įsirengti ją tvarkingai, bet ir sutaupyti.

Jei jus domina tinkamas apšvietimas ir protingas elektros projektas jūsų erdvei, susisiekite dabar telefonu
+370 656 48668.

Užklausos forma