Konsultacija

Konsultacijos apšvietimo projektavimo ir šviestuvų parinkimo klausimais. Konsultacijos gali vykti: objekte, parduotuvėje o taip pat ir virtualiai internetu per Zoom programą.

Objekte

Atvykstama į objektą, jis apžiūrimas, įvertinama esama jo situacija ir atlikti darbai. Vietoje pateikiami sprendiniai.

Parduotuvėje

Konsultuojama šviestuvų, jungiklių ir kištukinių lizdų parinkimo klausimais parduotuvėse/salonuose. Sprendimai vietoje.

Virtualiai

Puikus konsultacijų būdas, leidžiantis iškilusius klausimus išspręsti online jums patogiu metu, kur bebūtumėte.

Klausimas dizaineriui

Galite pateikti vieną jums rūpimą klausimą apšvietimo dizaineriui, jums bus atsakyta per 24 val. elektroniniu laišku.

1. Objekte

Kam skirta

Atvykstama į objektą, jis apžiūrimas ir įvertinama esama jo situacija: pastato architektūra, lubos, atlikti statybiniai ir elektros montuotojų darbai. Įvertinus esamą situaciją ir užsakovo norus pateikiami konkretūs sprendiniai su patarimais vietoje. Konsultacijos trukmė apie 1,5 val. Informacijos ir naujienų pateikiama daug ir išsamių, todėl galima papildomai užsakyti raštišką sprendinių ar rekomenduojamų gaminių pateikimą per 1-3 d.d. po apsilankymo objekte.

2. Parduotuvėje

Kam skirta

Prekių pasirinkimas didelis, bet kaip surasti ir teisingai išsirinkti, kas tik jums tinka. Tam skirta konsultacija parduotuvėje. Konsultuojama šviestuvų, jungiklių ir kištukinių lizdų parinkimo klausimais. Ieškoma geriausio dizaino sprendimo, suderinamumo interjere, vertinami šviesotechniniai ir techniniai parametrai. Konsultacijos trukmė labai individuali ir derinama asmeniškai pagal poreikius.

3. Virtualiai

Kam skirta

Puikus konsultacijų būdas, leidžiantis iškilusius klausimus išspręsti online kada jums patogu ir esant bet kuriame pasaulio krašte. Virtualiai dažniausiai vyksta jūsų pačių susiplanuotų apšvietimo, jo valdymo ir kištukinių lizdų projektų apžvalga, taip pat vyksta jums dizainerių paruoštų projektų peržvelgimas ir įvertinimas. Konsultacijos trukmė apie 1,5val. galima papildomai užsakyti raštišką rekomenduojamų gaminių pateikimą per 1-3 d.d. po virtualios konsultacijos.

4. Klausimas dizaineriui

Kam skirta

Nežinote kokio stiliaus šviestuvas jums tiktų virš pietų stalo. Visiškai neaišku kiek ir kokio galingumo šviestuvų turi būti numatyta vienoje ar kitoje patalpoje? Kokia šviesos šaltinio spalvinė temperatūra pasirinkti? Koks turėtų būti apšvietimo būdas, jei jūsų patalpos lubos šlaitinės? Viso to geriausias sprendimas – klausimas apšvietimo dizaineriui. Galite pateikti vieną jums rūpimą klausimą, jums bus atsakyta per 24 val. elektroniniu laišku su pavyzdžiais ir išsamiu patarimu.