Apšvietimo konsultacija

Konsultacija visais apšvietimo projektavimo ir šviestuvų parinkimo klausimais objekte. Konsultacijos gali vykti objekte, parduotuvėje, virtualiai ar elektroniniu paštu.

Objekte

Apima objekto apžiūrą, esamos situacijos ir darbų įvertinimą bei vietoje pateikiamus sprendinius.

Salone

Patarimai dizaino ir techninių sprendinių parinkimo klausimais - šviestuvams, jungikliams ir kištukiniams lizdams esant salone.

Virtualiai

Iškilusių klausimų sprendimas apie bet kokį objektą online jums patogiu metu.

Klausimas dizaineriui

Gaukite apšvietimo dizainerio patarimą vienam svarbiam klausimui per 24 val. elektroniniu paštu.

1. Konsultacija Objekte

Kam skirta?

Kai kyla daug klausimų: kokį susiprojektuoti apšvietimą patalpoje dėl pastato architektūros, lubų konstrukcijų, didelių aukščių. Kai neaiškus tinkamas švietuvų tipas ir galingumas.

Atvykus ir apžiūrėjus objektą, pateikiami konkretūs sprendiniai ir patarimai vietoje – šviestuvų tipai, jų galingumas, patogiausias valdymas būdas.

Informacijos ir naujienų pateikiama daug ir išsamių, todėl galima papildomai užsakyti raštišką sprendinių ar rekomenduojamų gaminių pateikimą per 1-3 d.d. po apsilankymo objekte.

2. Konsultacija salone

Kam skirta?

Kai iš didelės prekių pasiūlos sunku išsirinkti teisingus apšvietimo sprendinius jūsų erdvei, susitinkame konsultacijai salone.

Vietoje jūs gaunate rekomendacijas dizaino ir techninio parinkimo klausimais dėl šviestuvų, jungiklių ir kištukinių lizdų.

Ieškome geriausio dizaino sprendimo bei suderinamumo interjere pagal dizainą ir šviesotechninius parametrus.

3. Kontultacija virtualiai

Kam skirta?

Jei reikalinga apšvietimo, jo valdymo ir kištukinių lizdų projekto apžvalga, kai viską susiplanuojate patys ar norite įvertinti kitų dizainerių darbą.

Pateikus turimą apšvietimo planą ir problemas iš anksto, mes jį aptariame virtualios konsultacijos metu. Tai puikus konsultacijų būdas, leidžiantis iškilusius klausimus išspręsti virtualiai jums patogiu metu, esant bet kuriame pasaulio krašte.

Galima papildomai užsakyti raštišką rekomenduojamų gaminių pateikimą per 1-3 d.d. po virtualios konsultacijos.

4. Klausimas dizainerei

Kam skirta?

Kai nežinote, kokio stiliaus šviestuvas jums tiktų virš pietų stalo…
Kai visiškai neaišku, kiek ir kokio galingumo šviestuvų turi būti vienoje ar kitoje patalpoje…
Kai abejojate, kokią šviesos šaltinio spalvinę temperatūrą pasirinkti geriausia?
Klausiate, koks turėtų būti apšvietimo būdas, jei jūsų patalpos lubos šlaitinės?

Gaukite atsakymą, išsamius patarimus su pavyzdžiais iš profesionalios apšvietimo dizainerės. Pateikite vieną jums rūpimą klausimą ir sulauksite atsakymo per 24 val. elektroniniu laišku.

Apšvietimo projektavimas su LightPRO

Srities profesionalė

Tobulėju ne tik su kiekvienu projektu, bet ir nuolat mokausi, gilinu žinias kursuose. Galiu pasiūlyti įdomių ir nešabloniškų dizaino sprendimų.

Detalus vizijos aptarimas

Iki detalių išnagrinėju jūsų dabartinius poreikius bei ateities viziją erdvei. Kartu apsvarstome visus galimus scenarijus ir sukuriame apšvietimą.

Projektai Lietuvoje ir užsienyje

Atlieku projektus visoje Lietuvoje bei nuotoliniu būdu užsienyje. Esant poreikiui, galimas atvykimas ir į objektą užsienyje (pagal susitarimą).

Lankstus bendravimas

Suteikiu galimybę bendrauti ne tik gyvai, bet ir telefonu ar internetu, video/audio skambučiais.

Dėmesys projektui

Kiekvienam klientui skiriu daug dėmesio ir laiko, kad apšvietimu būtumėte visapusiškai patenkinti. Atsakingai atsakau į visus rūpimus klausimus.

Abipusis pasitikėjimas

Jei yra poreikis, kelis kartus važiuoju į objektą ir užtikrinu, kad viskas yra atlikta pagal numatytą apšvietimo dizaino projektą.

Kontaktai

Susisiekite

Išsklaidykite abejones ir gaukite atsakymus į kylančius klausimus apie apšvietimą pasirinkę jums labiausiai tinkantį konsultacijos būdą.

Susisiekite dabar telefonu +370 656 48668 arba užpildykite formą ir aptarsime jūsų projektą.

Užklausos forma