[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Mums labai svarbi jūsų nuomonė apie mūsų projektus, ji leidžia mums tobulėti ir siekti geriausių rezultatų savo darbe. Pasidalinkite ja čia:

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]

Subscribe
Notify of
6 Atsiliepimai
Inline Feedbacks
View all comments
Paulius
2 years ago

Pasirinkome Lightpro atlikti mūsų namų apšvietimo projektą ir tai buvo geriausias mūsų sprendimas. Asta savo srities profesionalė ir apskritai nuoširdus, geras žmogus, tai leidžia puikiai komunikuoti viso projekto metu nuo A – Z. Išpildė ir papildė visus mūsų sprendimus, nuo šiol visi kas įsirenginėja savo būstus visiems rekomenduoju Lightpro. Kainos – kokybės santykis labai geras, pabandykite, nenusivilsite 🙂

Monika
3 years ago

Nuoširdus ačiū už apšvietimo konsultaciją. Savo namams apšvietimo projektą sugalvojome pasirengti patys, tačiau priartėjus elektros darbams aplankė nerimas, ar tikrai viską apgalvojome, juk apšvietimas ir rozečių numatymas yra labai svarbūs elementai. Konsultacijos metu apžvelgėme mūsų turimą planą, išsprendėme kilusius klausimus, pakoregavome kaikuriuos sprendimus, gavau dominusių šviestuvų pavyzdžių nuorodų.
Jei reiktų rinktis iš naujo, apšvietimo ir elektros planą iškart patikėčiau specialistams taip sutaupant daug laiko ir nervų. 
Ačiū dar kartą už išsamią ir profesionalią konsultaciją, tikrai rekomenduoju.

Irina ir Tomas
4 years ago

Dėkojame ir labai džiaugiamės, kad patikėjome savo projektą į geras rankas. Labai pravertė platus ir profesionalus matymas, gavome daug netikėtų ir originalių sprendimų, detalės apgalvotos iki pačių smulkmenų. Daug bendravome, daug klausinėjome, rezultatu labai patenkinti!!!!! Rekomenduojame.

Lina
4 years ago

Apžiūrėjusi ir įvertinusi mūsų įmonės biuro patalpas, suteikė išsamią ir profesionalią konsultaciją, su apšvietimo programa apskaičiavo reikiamą šviestuvų kiekį. Padėjo išsirinkti mūsų patalpoms tinkamą, ekonomišką ir šiuolaikišką apšvietimą. Derinant su ekspertize, nekilo jokių klausimų – viskas apskaičiuota nepriekaištingai. Darbuotojams nebevargsta akys, o biuras atrodo žymiai jaukiau ir svetingiau. Rekomenduojame!

Jūratė
4 years ago

Light Pro projektavo mums namo vidaus ir lauko apšvietimą, bei elektros instaliaciją. Pasirinkome juos, nes rekomendavo draugai. Labai džiaugiamės savo sprendimu. Pradžioje žinojom tik, kad norim apšvietimo, bet jokio konkretumo. Buvome nustebinti, kai mums uždavė daugybę klausimų, kurie padėjo patiems atsakyti kas mums svarbiausia interjere. Niekada nebuvom pagalvoję, kad tiek visko reikia žinoti ir numatyti projektuojant apšvietimą: kur ir kokie kabės paveikslai, kaip kabinsime užuolaidas, kokius augalus sodinsime prie namo, ar bus numatytas stiebas su vėliava ir dar daug daug kt. Kur nežinojome atsakymų, buvo numatyti universalūs sprendimai. Be to, mums padarė labai aiškų ir tvarkingą projektą, kas nesukėlė papildomų… Skaityti »

Laura
4 years ago

Nepasigailesit, savo darbo profesionale ir uz geras prieinamas kainas