Mums labai svarbi jūsų nuomonė apie mūsų projektus, ji leidžia mums tobulėti ir siekti geriausių rezultatų savo darbe. Pasidalinkite ja čia:

3
Palikite atsiliepimą

newest oldest most voted
Laura

Nepasigailesit, savo darbo profesionale ir uz geras prieinamas kainas

Jūratė

Light Pro projektavo mums namo vidaus ir lauko apšvietimą, bei elektros instaliaciją. Pasirinkome juos, nes rekomendavo draugai. Labai džiaugiamės savo sprendimu. Pradžioje žinojom tik, kad norim apšvietimo, bet jokio konkretumo. Buvome nustebinti, kai mums uždavė daugybę klausimų, kurie padėjo patiems atsakyti kas mums svarbiausia interjere. Niekada nebuvom pagalvoję, kad tiek visko reikia žinoti ir numatyti projektuojant apšvietimą: kur ir kokie kabės paveikslai, kaip kabinsime užuolaidas, kokius augalus sodinsime prie namo, ar bus numatytas stiebas su vėliava ir dar daug daug kt. Kur nežinojome atsakymų, buvo numatyti universalūs sprendimai. Be to, mums padarė labai aiškų ir tvarkingą projektą, kas nesukėlė papildomų… Read more »

Lina

Apžiūrėjusi ir įvertinusi mūsų įmonės biuro patalpas, suteikė išsamią ir profesionalią konsultaciją, su apšvietimo programa apskaičiavo reikiamą šviestuvų kiekį. Padėjo išsirinkti mūsų patalpoms tinkamą, ekonomišką ir šiuolaikišką apšvietimą. Derinant su ekspertize, nekilo jokių klausimų – viskas apskaičiuota nepriekaištingai. Darbuotojams nebevargsta akys, o biuras atrodo žymiai jaukiau ir svetingiau. Rekomenduojame!