Atostogų namai Base Camp Harmaroy, Norvegijoje

Apšvietimo ir elektros projektas
Atostogų namai Base Camp Harmaroy, Norvegijoje

Atostogų namų apšvietimo ir elektros projektas

Objektui ruoštas vidaus apšvietimo/elektros bei lauko apšvietimo projektai.

Interjeras ir gamta

Švari, šiek tiek asketiška Norvegijos gamta padiktuoja interjero toną, spalvas bei eksterjero sprendimus. Interjerai išsiskiria švarumu, paprastu ir subtilumu, nėra perkrauti dekoro elementais. Medžio natūralumas ir šviesios spalvos suteikia ramumo bei elegancijos. Juodos spalvos akcentai tik įtaigiai pabrėžia tolumoje matomų fjordų grožį.

Interjeras ir gamta
Reikalavimai projektui

Reikalavimai projektui

Šis išskirtinis objektas skirtas poilsiui. Didžiausias projekto tikslas – užtikrinti ne tik komfortišką, bet ir tinkamą apšvietimo lygį. Šviestuvai ne tik funkcionaliai atitinka poreikius, bet ir stilistiškai įsilieja į interjerą bei harmoningai dera su vaizdu pro langą. O jie neretai – stulbinamai gražūs.

Apšvietimo skaičiavimai. Projektas

Apšvietimo skaičiavimai atliekami profesionalia, apšvietimo skaičiavimo programa RELUX. Įvertinama kiek ir kokio tipo šviestuvų reikia numatyti bei kokie turi būti jų techniniai parametrai, kad būtų išpildyti reikalavimai apšvietimo projektui.

Apšvietimo projekte pateikiamos detalios apšvietos skaičiavimo ataskaitos, 3D vizualizacijos, brėžiniai su šviestuvų išdėstymu, pririšimo taškais ir apšvietimo scenų valdymu.

Apšvietimo skaičiavimas su programa RELUX

Šviestuvų dydis

Aukštos erdvės suteikia galimybę pasirinkti ir interjere pritaikyti įspūdingo dydžio šviestuvus.

Šviestuvai gali būti kabinami skirtinguose aukščiuose.
Šiame objekte naudojami minimalistiniai, juodos spalvos, pakabinami 900 mm diametro žiedai. Gamintojas VIOKEF.

Netradiciniai apšvietimo sprendimai

Vienas išskirtinių apšvietimo sprendimų – įleidžiamas profilinis LED šviestuvas su elegantišku juodu dangteliu (difuzoriumi). Šios spalvos šviestuvas dienos metu žavi kaip interjero detalė, kur juoda į lubas įleista juosta, harmoningai juda skirtingais paviršiais ir kryptimis. Tamsiuoju paros metu įjungus šį šviestuvą, juodas opalinis dangtelis pilnai prasišviečia ir transformuoja juostą į baltą šviečiančią liniją.

Juostos priklausomai nuo projekto kyla ir leidžiasi, subtiliai atkartodamos pasirinktas vidaus apdailos medžio plokščių kryptis nuo sienų iki lubų. Šis apšvietimo sprendimas ne tik suteikia šviesos, bet ir sukuria išskirtinę ir modernią atmosferą interjere.

Netradiciniai apšvietimo sprendimai
Objektas nakties metu

Objektas nakties metu

Tamsiuoju paros metu, pastatai stikliniais fasadais atsiskleidžia visu savo grožiu. Atliekama ne tik pagrindinė–apšvietimo funkcija, bet ir papildomas landšafto reljefas, kuris tampa dar unikalesniu dėl savo išskirtinės gamtos ir modernaus fasado apšvietimo sąjungos.

Projekto galerija

Jūsų įkvėpimui