Gyvenamasis namas Klaipėdos raj.

Apšvietimo ir elektros projektas
Namo Klaipėdos rajone apšvietimo ir elektros projektas

Namo Klaipėdos rajone apšvietimo ir elektros projektas

Objektui ruoštas vidaus ir lauko apšvietimo ir elektros projektas.

Dinamiškas šviestuvų stilius

Modernios klasikos ir vintažo stiliaus interjeras, pasakojantis ne tik šeimininkų, tačiau ir rinktinių daiktų istorijas, o apšvietimo pagalba, sukuriama tobula dermė tarp elegancijos ir namų jaukumo. Modernūs, įleidžiami LED, dekoratyviniai bei rinktiniai vintažiniai šviestuvai-tarsi muzika šiame interjere.

Dinamiškas šviestuvų stilius
Garsaus šviestuvų gamintojo Marset šviestuvas „Discoco“

„Konkorėžis“

Klientų itin mylimas ir daugumos jų vadinamas „konkorėžis“ ištiesų yra garsaus šviestuvų gamintojo Marset šviestuvas „Discoco“.

Net pakeičiant būstą, jis keliauja kartu su klientais iš namų į namus, nes idealiai prisitaiko prie įvairaus stiliaus interjero ir suteikia ypatingo prieskonio kiekvienai erdvei. Šiuo atveju, puikiai pritapo vintažo ir retro stiliaus interjere.

Unikalaus dizaino „FONTINI“ jungikliai ir kištukiniai lizdai

Šį interjerą puošia, o ne tik funkciją atlieka „Fontini“ jungikliai ir kištukiniai lizdai. Tai Ispanijos gamintojo gaminiai, pasižymintys itin išskirtiniu dizainu. Porcelianiniai jungikliai ir kištukiniai lizdai, dekoruoti medžio elementais, piešiniais ir kitomis detalėmis. Be konkurencijos – jie interjerui suteikia ypatingo žavesio ir išskirtinumo.

Unikalaus dizaino „FONTINI“ jungikliai ir kištukiniai lizdai

Projekto galerija

Jūsų įkvėpimui